jul 24, 2025

Sa mužem na bazenu… pored kučke! 1. deo

0
jebanje prstima

Nije bilo mesta gde bih radije bila. Sjaj podnevnog sunca obasjavao je moje blistavo telo dok sam upijala zrake pored bazena. Ledeni mohito u mojoj čaši hladio mi je vrhove prstiju. A prisustvo mog muža Zorana pored mene grejalo mi je srce. Protekli meseci su bili burni za oboje, i tek sada smo dobili priliku da odemo na medeni mesec. Odavno je trebalo da sve ostavimo po strani i fokusiramo se jedno na drugo.

Cene avionskih karata i hotela su pale, pa smo odjurili na nedelju dana u tropski raj. Naš hotel je imao predivan veliki bazen blizu obale, uživali smo dok je jutarnji povetarac duvao sa mora, testenine sa morskim plodovima mirisale su pod hladom suncobrana, dok smo posmatrali kako sunce prži talase. Osoblje se trudilo da udovolji svakoj potrebi ili zahtevu.

Dok su moje poluotvorene oči upijale pogled na naš mali tropski raj, moju mirnu meditaciju i razmišljanje naglo je prekinula plavuša u belom bikiniju sa gornjim delom koji joj je bio tri broja manji. Bila je visoka i vitka, sa malo oblina, osim očigledno veštačkih grudi, i nosila je velike, okrugle crne naočare za sunce koje su skrivale veći deo njenog uglastog lica. Imala je jarko ružičasti peškir uvučen ispod jedne ruke, a u drugoj ruci je držala telefon u istoj boji.

Samo je na trenutak zastala na ivici bazena pre nego što je krenula pravo u našem pravcu i smestila se pored nas, iako je bilo mnogo mesta okolo. Pored toga, odlučila je da sedne na stranu mog muža. Još iritantnije je bilo to što je pokušala da ga zavede u razgovoru, ignorišući mene. Predstavila se kao Olivera na čistom srpskom. Nisam videla prsten, ali sam pretpostavila da neko silazi dole na bazen da joj se pridruži. Ipak, ni posle pola sata niko se nije pojavio.

Kada je ponovo pokušala da razgovara sa Zoranom, bilo mi je dosta. „Dušo, možeš li mi doneti još jedan ledeni mohito?“ Pokazala sam na moju praznu čašu. Kada je Zoran ustao, iznenadila sam se kada sam videla da je i Olivera ustala.

„I meni bi malo prijao jeda“, rekla je. lažne sise

Ljutito sam je pogledala kroz svoje naočare za sunce sa tankim okvirom. Njih dvoje su obišli bazen do šanka. Zadnja strana šanka je omogućavala pristup do bazena. Razmišljala sam da doplivam do njih ali nisam želela da joj dam ni najmanji nagoveštaj da sam puna ljubomornog besa. Ali bilo je sve teže odoleti da ne skočim u bazen dok sam je gledala kako se kikoće kao kučka kakva jeste dok je gurala svoje očigledno lažne sise ka Zoranu. Bile su ogromne do te mere da su izgledale smešno.

Na njegovu čast, Zoran joj nije posvetio poglede i ostavio ju je da stoji za šankom nakon što mi je doneo piće. „Hvala dušo.“ Poljubila sam u usne dok mi je dodao piće. Bacivši pogled preko njegovog ramena, videla sam Oliveru kako nam se približava.

Zurila sam pravo u nju iako sam znala da ne može da vidi moje oči iza sunčanih naočara. Spustila sam piće i zgrabila Zorana oko potiljka, privlačeći mu lice ka svom. Grudi su mi se ugrejale od zadovoljstva kada sam videla kako se Olivera na trenutak spotaknula, oči su joj definitivno bile uprte u nas.

Lice joj je bilo zategnuto dok je obilazila ležaljku i sedala. Brzo je otpila gutljaj pića, a zatim ga je pružila Zoranu, iako je bio okrenut leđima od nje. „Ovo je ukusno. Hoćeš gutljaj?“ Da li je ova kučka ozbiljno nudila mom mužu gutljaj svog pića? Prekinula sam poljubac i pogledala je. Zoran se okrenuo da je pogleda, ali nije izgledalo kao da ima pojma kako da odgovori. Očigledno nije želeo da bude previše grub, ali nije imao nameru da uzme piće.

„Zapravo“, podigla sam svoje piće i podigla ga prema njemu, „uzmi moje. Ukusno je.“ Kada se okrenuo ka meni, podigla sam čašu do njegovih usana. Još jednom sam gledala Oliveru kroz naočare za sunce. Njena ramena su se oborila i vratila je piće. Naslonila se i legla. Zadovoljna što sam je postavila na mesto, uzela sam piće od Zorana. Sa širokim osmehom na licu, zavalila sam glavu na ležaljku i zatvorila oči.

Moje sanjarenje je poremetio zvuk šuštanja koje je dolazilo iz Oliverinog pravca. Bilo je kao da namerno pravi buku i pokušava da pokvari moj tropski mir. Šuštanje je prestalo, ali radoznala, otvorila sam oči i pogledala je. Sedela je popreko na stolici okrenuta prema nama i bila je presavijena u struku, obilno mažući kremu za sunčanje preko butine. Očigledno je pokušavala da napravi predstavu za Zorana.

Posle nekoliko minuta njen glas se ponovo začuo. „Izgledaš kao da bi i tebi dobro došlo malo kremice.“ Kada sam otvorila oči i pogledala, Olivera je držala bočicu kreme za sunčanje između raširenih nogu koje su bile okrenute u Zoranovom pravcu. Grudi su joj bile ispupčene prema njemu kao da je želela da ih zgrabi. Nikada u životu nisam srela očajniju ženu. Zoran se prevrnuo na bok prema njoj.

„Nikad ne izgorim. Prirodno imam tamniji ten i nemam problem sa tim. Nikada se ne mažem.“

„Da, vidi se. Ten ti je kao kolačići iz rerne, a?“ Olivera se glupavo nasmejala.

„Da, nešto tako… pretpostavljam.“

„Kladim se i da si ukusan kao kolačić.“ Ispustila je još jedan glupavi smeh koji je jasno pokazao da joj je glava šuplja. Više nisam mogla da sakrijem svoju ljubomoru.

„O da… veoma ukusan. I svake večeri ga sa uživanjem okusim“, rekla sam konačno. Skliznula sam sa strane ležaljke, privlačeći pažnju i Zorana i Olivere. Kada je Zoran okrenuo glavu prema meni, obuhvatila sam mu lice rukama i poljubila ga pravo u usne.

„Čuvaj ga…“, rekla je Olivera kada smo prekinuli poljubac. „Ako ostaviš takvog tipa predugo samog, neka će ga sigurno uhvatiti.“

„Ne treba mu povodac“, rekla sam. „Sa ovim što ga čeka“, pokazala sam na svoje telo, „uvek će pronaći put kući.“

Olivera se kiselo osmehnula, okrenula se i legla na ležaljku. „Tako je to sa muškarcima, kada ne znaju šta propuštaju, zadovoljiće se i sa prosekom.“ mazanje kremom

Htela sam da skočim i zadavim je! Zoran, osetivši da mi krv ključa, stavio je ruku na moju butinu. Drugu ruku je pružio prema Oliveri, i na trenutak sam pomislila da ću morati i njega da zadavim. „Možda si u pravu Olivia. Mogu li da dobijem tu remu?“ Nisam mogla da sakrijem smeh ni da sam pokušala, pa se nisam ni trudila. Ne znam da li ju je namerno pogrešno nazvao, a nije me bilo briga.

Olivera je podigla bočicu kreme za sunčanje a ja sam ustala, preskočila ga da bih otela bočicu iz Oliverine ruke. Sela sam na Zorana u krilo i ponovo ga poljubila u usne. Ovog puta, on je bio taj koji mi je rukama uokvirio lice dok su nam se usne spojile. Krajičkom oka sam videla kako Olivera sklanja glavu od nas, ali sam bila sigurna da nas i dalje posmatra. Bilo je vreme da oseti zavist.

Isprskala sam obilnu količinu kreme za sunčanje na dlan. Nakon što sam spustila bočicu, protrljala sam ruke, a zatim ih stavila na Zoranove mišićave grudi. Tiho je zastenjao dok sam mu nanosila losion na vrat i ramena. Nastavila sam niz njegov torzo dok nisam stigla do pojasa njegovih kupaćih gaća. Gledajući ga direktno u oči, prstima sam ušla u gaće.

Zoranov kurac se učvrstio na dodir. Smešeći se, sklonila sam ruke i ustala. Držala sam pogled uprt u njega dok sam ponovo sela, ovaj put direkt na njegov učvršćeni kurac. Ponovo uzmem bočicu losiona, isprskam još u dlan i počem da ga razmazujem svuda. Ponovo sam se pomerila i uvukla se ispod Zoranovih gaćica. Čekala sam da me zaustavi, ali umesto da me zgrabi za ruke, on ih je stavio na moj donji deo leđa.

Moji prsti su se spuštali dok nisam osetila njegove testise. Njegov kurac se trudio da proviri izvan gaća. Ponovo sam pogledala okolo i bacila pogled popreko prema Oliveri. Imala je telefon izvađen i očajnički je pokušavala da se pretvara da smo nevidljivi. Osmehnula sam se i oslobodila mu kurac! Bilo je rano i osim šankera i par ljudi sa druge strane, imali smo priličnu intimu. Klizila sam unazad na Zorana tako da sam sedela na njegovom stomaku.

Sada kada mu je kurac bio oslobođen, klizila sam prstima duž njegova. Prsti su mi se raširili tako da sam ga potpuno obuhvatila. Zoranove ruke su se pomerile ka mojim kukovima dok sam polako klizila rukom duž njegovog tela, pokret je bio potpomognut tragovima kreme za sunčanje koja je još uvek bila na mom dlanu. Njegov kurac je pulsirao snažno, a još je više ubrzao kada sam ga nadrkala nekoliko puta. kiss drkica

Zoran je zario vrhove prstiju u moje kukove i osetila sam kako pokušava da me pomeri ka svom kurcu dok je podizao kukove prema meni. Tiho sam vrisnula kada je prešao prstima po mojoj zadnjici i pritisnuo ih uz moju pičku prekrivenu bikinijom. Olivera nije mogla da a da ne baci pogled, ali nije progovorila. Približila je telefon svom licu, ali nas je očigledno i dalje posmatrala.

Očigledno ohrabren činjenicom da nisam odgurnula njegovu ruku, Zoran je vrhovima prstiju prešao po ivici mog bikinija i počeo nežno da bocka osetljivu kožu moje unutrašnje butine. Nesigurna koliko će daleko ići dok nas Olivera posmatra, okrenula sam kukove i pritisnula svoju prekrivenu picu o njegovu ruku. U isto vreme, nagnula sam se napred i vratila ruke uz njegovu nogu.

Znajući da Olivera posmatra i da se krčka od zavisti, napravila sam preuveličan pokret dok sam milovala Zorana, puštajući ruku da ide sve do glavića njegovog kurca a potom do jaja i grubo sam ih zgrabila, izazvavši cviljenje mog muža.

Bio je na meni red da zastenjem jer je prstom ušao u moje gaćice i razdvojio mi usnice. Ponovo sam pogledala oko bazena. Stariji par se smestio oko sedam ležaljki dalje, ali nisu obraćali ni najmanju pažnju. Ipak, uspravila sam se ali njegova ruka ostala je u mom bikiniju, prsti u mojoj ribici.

Olivera se pomerila, ali nisam mogla da vidim da li zna šta Zoran radi. Ruka joj je bila zabačena iznad glave, a telefon joj je i dalje bio pored lica. Stariji par je raširio peškire na stolice i ušao u bazen. Što sam ležernije mogla, počela sam da okrećem kukove, pokušavajući da se spustim i uzjašem Zoranovu ruku. Pritisnuo je prst i nežno me jebao njime, gurajući ih dublje u mene.

Iako sam znala da nema šanse da mu dozvolim da me skine tamo na otvorenom pred svima, uživala sam u zadirkivanju koje mi je pružao. Izvila sam leđa i pustila glavu da mi se zabaci unazad, kosa mi je ispala iz opuštene punđe i sručila se na ramena i leđa. Vrućina sunca na mom licu crvenom od napaljenosti činila mi je kožu klizavom. JEBANJE jebanje prstima

Nevoljno sam pomerila težinu kako bi mogao da skloni ruku i da vrati nabreklu kitu u kupaće gaće. Kada sam krenula da siđem sa njegovog krila i vratim se na svoju ležaljku, uhvatio me je za kuk da me drži na mestu. Ponovo sam mu sedela u krilu. Ovo je bio previše daleko. Klizila sam unazad u Zoranovom krilu, klizeći pored njegovog kurca, drhteći dok je klizio pored moje pičke. Legla sam na njegove grudi i pustila da mi glava padne pored njegovo rame.

„Nemoj da počinješ nešto što ne možeš da završiš“, rekla sam pored njegovog uha. „Hajde da se vratimo u našu sobu.“

„Oh, mogu ja da završim“, rekao je, stiskajući mi kukove dok je govorio. „Svršiću po celom tvom licu.“

Ovaj komentar je izmamio lagani kašalj kod Olivere, na koju sam na trenutak zaboravila. Još uvek je zurila u telefon… ili je barem licem bila okrenuta ka telefonu. Nema sumnje, posmatrala nas je iza sunčanih naočara. Njen zavidni pokušaj da bude kukavica izmamio mi je osmeh na lice.

„Šta kažeš na još jedan koktel?“ Poljubila sam Zorana u ušnu resicu. „A kada se vratiš, prenećemo ovu žurku gore.“

„Dogovoreno.“ Podigao je ruke i brzo mi stisnuo grudi. Preterano sam se nasmejala i pljesnula rukama preko njegovih. Olivera se pomerila u ležaljci, ali je ostala tiha. Znala sam da nas ponovo posmatra. Zoran je povukao ruke i sklonio me sa svog krila. Ustao je i zagazio u bazen, krenuvši ka šanku. Pratila sam ga do ivice bazena i uskočila u vodu da bih ohladila vrelinu koju je Zoran izazvao. Nakon što sam se ponovo uspravila, vratila sam se i sela u Zoranovu ležaljku.

„Posle takve predstave, nisam mislila da ćeš se usuditi da ga pustiš bilo gde samog“, rekla je Olivera.

„Pardon?“ rekla sam, okrećući se ka njoj sa podignutim obrvama.

Olivera se prevrnula na bok da me pogleda. „Način na koji si ga dodirivala, pretpostavila sam da se plašiš da ga pustiš da odluta predaleko, da ga neka druga žena ne pokupi.“

Ma šta je umislila ova kučka? Prevrnula sam se na bok, ponavljajući njenu pozu, izbacujući grudi. „Mogla bih da ga pustim da ode na Mesec, i on bi se ipak vratio.“

„Hmm… Verovatno si u pravu.“ Olivera se okrenula licem napred, izvila leđa i podigla veštačke grudi ka nebu. „Kao što sam rekla, neki muškarci su spremni da se zadovolje sa prosekom.“

„Pogotovo oni koji su alergični na plastiku.“ Okrenula sam se od nje baš kada je otvorila usta da kaže nešto. Okrenula sam joj leđa, pretvarajući se da tražim nešto u torbi. Zoran se vratio posle samo nekoliko minuta, prekidajući hladnu tišinu između Olivere i mene.

„Doneo sam ti piće ljubavi.“ Nagnula sam se napred i poljubila ga u usne dok sam uzimala čašu. Ispustila sam preuveličan uzdah nakon dugog gutljaja. Zoran me je potapšao po butini: „Hajde, napravi mi mesta, ovo je moja ležaljka.“ poljupci

„Jeli? Mislila sam da sad kad smo u braku nema “moje“ i “tvoje“.

„Ne brini, bezbedan je pored mene“, rekla je Olivera. „Da sam htela da ga uzmem, već bih to uradila.“

Razmišljala sam da joj prospem piće u facu, ali uspela sam da se iskuliram. Zoran me je ponovo povukao za nogu, ovog puta nežnije, kao da nije siguran u svoju ulogu u hladnom ratu između ove silikonske kurvetine i mene. Izvukla sam nogu iz njegovog stiska i pritisnula stopalo uz njegovo rame, nežno ga gurajući unazad, a zatim sela na njega. „Nateraj me da se sklonim!“ – rekla sam mu.

U Zoranovim očima je nakratko bljesnuo požar. „Ohhh… stvarno??“ Vrisnula sam kad je skočio napred, ispruživši ruke. Zgrabio mi je noge, raširio ih i savio unazad, pribijajući me uz ležaljku. Dok je to činio, postavio se iznad mene između mojih nogu, kezeći mi se kao demon. Posegnula sam između obgrlila ga oko potiljka pokušavajući da ga privučem za još jedan poljubac.

„Kao što sam rekla, ne počinji nešto što ne možeš da završiš.“

„Znaš, mnogo se kurčiš za nekoga ko kuka i jeca kada svršava.“

„Nije tačno!“, dahtala sam. „Prestani… čekaj…oh….auč..“ – golicao me je, znajući da sam veoma golicljiva. Znala sam da se samo šali, ali mi se nije sviđalo što to radi pred Olivera. Pustila sam mu vrat i gurala ga. Šutirala sam i zamahivala nogama dok me nije pustio. Kada je to uradio, izmigoljila sam se ispod njega i skliznula sa ležaljke. „Dobro, pobedio si.“

Kraj 1 dela.

Ocenite ovu Priču!
[Ukupno glasova: 1 Prosecna ocena: 4]
(Visited 145 times, 4 visits today)
Please complete the required fields.




loading
Upoznavanje Srbija

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

devojka za upoznavanje

Don`t copy text!